3-time

jkk

Najstarší dračí tvor o ktorom sa hovorí, že je predkom Drakov. V iných končinách sa zvykne nazývať lesný démon, nočný lovec, piskor alebo Dar´gor. Tieto tvory sa dajú nájsť vo všetkých biotopoch. Sú skôr zdochlinožravce, lenže pri nedostatku zdochlín sú schopný sa vydať na lov. Stáva sa to pomerne dosť často nakoľko ich apetít je veľmi veľký. Pre obyvateľstva zvyknú byť veľkou hrozbou a to najme v zime. Najviac ich využívajú orkovia ako svojich poslušných psov alebo jazdnú zver.


Anatómia

Beštie všetkých typov pripomínajú vlka s dračou hlavou. Od hlavy až po posledné krčné stavce sa nachádzajú dlhé vlasovité ostne. Samce ich môžu mať na dĺžku celého tela. Pričom samice iba po chrbát. Väčšina tela majú pokryté tvrdými šupinami, ktoré sú rovnocenné mláďaťu draka. Jedinú časť tela ktorú majú pokrytú kožou je brucho a preto je i slabinou. Dĺžka dospelého jedinca môže byť až 7 metrov, ale najčastejšie sú dlhý 5 metrov. Pričom ich výška je dva metre. Pod ušnicami majú malinké diery, ktoré slúžia ako píšťalka, ktorou komunikujú na dlhé vzdialenosti.


Hierarchia

Samce sú samotári, ale samice tvoria hniezdia so štyrmi až piatimi jedincami. Nie je neobvyklé, že sa nachádza viac hniezd pri sebe. Hniezda sú v podzemných norách alebo jaskyniach. Na starosti ich má vždy Alfa samica, ktorá nemusí byť ani najväčšia, ale najchytrejšia. Rozhoduje, kde sa bude ukladať potrava, výkaly alebo mláďatá.


Zdroje

Hodnota

Útok

Hodnota

Obrana

Hodnota

Odolnosť

7

Zuby

10

Telo

15

Život

175

Sila

8

Pazúry

8

Rýchlosť

8

Výdrž

335

Inteligencia

3

Charizma

1

Duša

3

Všímavosť

5


Schopnosti

Našľapovanie 7 lvl

Boj 5

Stopovanie 4 Lvl

Ďalší zaujímavý obsah