WEBDATE 20.4.2015

WEBDATE 20.4.2015

posted in: WEBDATE | 0

Dobrý deň všetkým. Chcel by som vás informovať o novom update webu a dúfame, že už najbližšie obdobie nebudeme takýto update robiť. Máte tu kopu noviniek ako rozloženie menu a tiež nových rubrík.

Menu

Takže už menu nemáme na žiadnom paneli. Hlavné menu a promo vidíte v okolí loga a 3 timeové logo zas je vidno v hornej časti stránky. Na spodku stránky môžete nájsť tiež menu, ale to je pre lepšiu orientáciu tieto rubriky tiež nájdete v hornej časti stránky.

Rubriky

Máme nové rubriky a to prezentácie, kde budeme vkladať prezentácie našich partnerov alebo akcií. Ďalšie novosti máme fantasy, spoločenské hry v ktorých máme prioritu číslo jedna. Nachádza sa tu aj rubrika TWITCH, kde nájdete našich stremerov a môžete ich aj sledovať v prípade ak sú online. Vytvorila sa ďalej TESO rubrika v preklade the elder scrolls online, kde sa budú pridávať novinky z tejto hry a možno informácie pre guildu. Gallerie boli konečne vytvorené po dlhom období avšak ešte stále nie sú plne dokončené, ale to sa týka len obsahu, ten tam bude za nedlho doplnený. Ako posledné by som upozornil na rubriku spells and swords jedná sa o fantasy príbeh ku ktorému sme spravili aj spoločenskú hru, ktorú budeme časom prezentovať.

Ikony

Takou novosťou sú ikony na našom webe môžete ich nájsť na hornej časti stránky, kde sa nachádzajú vlastne linky na naše facebookové stránky, youtube a náš kontakt. Na hlavnej stránke sa pod ´´slaiderom´´ nachádzajú tiež 3 takéto ikony a to twitch kde nájdete jedného našeho streamera, tričká ktoré budú za nedlho k dispozícií a žiadosť o vašu podporu.
Záver:

Zmeny na tomto webe sa týkali viac dizajnového a stránky ako takej. Preto sa ešte bude prepisovať niektorý obsah a tiež pridávať a nemusíte sa báť pri úpravách obsahu sa už nebude uzamykať web.

 

Ďakujeme za vašu vernosť s pozdravom SNAKE

Leave a Reply