Cieľ

Našim cieľom je podporiť mladých ľudí v ich tvorbe. Či sa jedná o hranie hier, pozeranie filmov alebo maľovanie, spievanie, písanie a podobne. Ponúknuť im priestor na našom webe, kde o nich napíšeme a ukážeme ich obsah. Týmto ich chceme viac zviditeľniť do povedomia.

Plány

Našim plánom je sa viac rozšíriť a ponúkať okrem možnosti rozvoja aj možnosť zárobku a vzdelania v danej záujmovej oblasti. Totiž chceme vytvárať rôzne kurzy a projekty, ktoré prinášajú prax. Ďalším našim plánom je viac sa stretávať s ľuďmi a vytvárať pre nich zábavne podujatia, súťaže a rôzne aktivity, kde je potrebne byť osobne.

Projekty

Naše projekty sa zaoberajú vytváraním rôznych vecí alebo činnosti. Napríklad Let´s playe sú našim projektom, ktorý aj keď tak nenazývame je to naša činnosť. Lenže, projektom je aj udalosť ako napríklad koncert alebo posedenie. Na projekty sa budeme snažiť zapájať všetkých našich členov a tak vytvoriť kvalitné projekty. Prípadne zavolať ľudí, ktorých podporujeme aby ukázali svoj talent aj v danom projekte.

Rozdelenie

Spoločnosť sa rozdeľuje na členov aktívnych, pasívnych, partnerov, posily a tých čo podporujeme. Naši členovia aktívny či pasívny sa snažia pre vás vytvoriť priestor na rozvoj alebo nadobúdanie nových informácií. Aktívny členovia vytvárajú rôzne projekty alebo pomáhajú k jej realizácií. Pasívny členovia vytvárajú články alebo pridávajú príspevky na facebooku. Našim ďalším článkom v spoločnosti sú partneri. S tými máme rôzne dohody. Jedným príkladom je Fénix Pro Dabing, ktorý nám umožňujú zdielať ich videa s youtube kanálu. Ďalej nás podporuje posila. Posila je väčšinou osoba, ktorá nieje našim členom, ale predsa nám pomáha zväčšiť náš obsah na webe. Začo im veľmi vďačíme. Ako dosť dôležitý článok našej spoločnosti sú ľudia, ktorých podporujeme. Snažíme sa ich ukázať na webe, prípadne spolupracovať s nimi na nejaký projektoch a tým ich viac zviditeľniť.

Kto môže byť členom a kto podporovaný?

Našim členom môže byť ktokoľvek kto chce a dokáže aktívne nám pomáhať na projektoch alebo písať rôzne články na ľubovolnú tému. Osoba ale musí s nami spolupracovať. Podporíme každého, kto koná nejakú zaujímavú činnosť ako je tanec, spev, šport, produkcia hudby a podobne. Nezáleží na tom či je to známe alebo nie.  Čo je ale nesmierne dôležité je, že nás treba kontaktovať.

 

Opis o nás samotných je veľmi krátky, ale to je tým, že sme vznikli iba nedávno. Postupom času dúfam, že budem môcť napísať viac vecí než som sem napísal.

Leave a Reply