3-time

jkk

Čo sú božie rieky

Božie rieky sú jeden vesmír , v ktorom sa nachádza mnoho ďalších vesmírov. Teórie sveta zeta hovoria, že mu vládne boh tretej úrovne. Zatiaľ čo v ďalších vesmíroch sa nachádzajú bohovia druhej úrovne a oni si pre zjednodušenie svojej práce vytvárajú bohov prvej úrovne. Avšak bohovia prvej úrovne nie sú schopný ohýbať vesmírom ani ho meniť v extrémnym spôsobom. Zato bohovia druhej úrovne vedia zmeniť napríklad kyslík na dusík. Čo však dokáže boh tretej úrovne nikto netuší. Nikto ho totiž nevidel.

Božie rieky vlastnia svety ako temné tak i svetle. Rovnako tak i technické či abnormálne. Každý tento svet je na svojom špecifickom mieste. Pre predstavu ako by ste mali vo vesmíre sever a juh. Napríklad na juhu by boli svety temnejšie a na severu svetlejšie.

Anomálie božích riek

Božie rieky vlastnia tiež vlastné špecifické anomálie, ktoré sú schopný zachytiť len technicky zo sveta zeta a bohovia druhej úrovne. Tieto anomálie sú niečo ako vesmírne diery, ktoré sú schopné i pohltiť samotný vesmír, ale nikto nevie čo sa s nimi naozaj stalo alebo deje. Rovnako sa zvyknú objavovať aké si cirkuloidne vlny, ktoré sú schopné presunúť entity do iných svetov. Ďalšou zvláštnosťou sú božské artefakty, ktoré sa len objavujú a ani bohovia nevedia z kade a dokonca čo sú zač, ale dajú sa používať na udržanie vesmírov alebo zvýšenie svojej vlastnej sily.

Aktuálne vesmíry, ktoré sú v božích riekach

Zeta
SCP- alternatív
Pangera
World of warcraft
*Wake me up
*Proanieli
*Realita
*Dark City
*Severský svet
Matrix
Marvel
DC
*Venomor
Void – nevesmírna oblasť

Ďalší zaujímavý obsah