3-time

jkk

Elena Harwette

Narodený: 2. ére

Kontinent: Kortigo ale neskôr precestovala celú planétu dokonca aj terraniku

Rasa: človek


Narodená v 2 ére v Blišnici nachádzajúcej sa v kortigu. Ako malá rada chodila do prírody, kde rada oddychovala. Na tú dobu to bolo celkom neobvyklé. Keď mala dvanásť rokov jej dedinku napadli nájazd armády boha Santrona a v ten moment objavila v sebe skrytú silu. Celú armádu vypálila mágiou. Od tej chvíle ju považovali za boha. To bol aj dôvod prečo musela odisť od rodiny.

Neskôr čim viac upútala pozornosť na svoje schopnosti ju zajali do otroctva. Nútili ju, aby ich zasvätila do tajov jej vlastnej sily, ktorú sama nechápala. Nakoniec došlo len k tomu, že sa všetci zabili touto silou. Elena sa vtedy rozhodla už nikoho neučiť jej silám. Avšak naďalej ju ľudia buď fantasticky uctievali alebo sa snažili zneužiť. Tu začala Elena nenávidieť ľudí a rovnako tak si uvedomila, že nie je možné aby zostarla.

V skorej 3 ére sa stretla s Alchymistickou mágiou. Vďaka, ktorej rozvinula svoje magické schopnosti do novej úrovne. Stala sa omnoho mocnejšou než pred tým. Jej reputácia sa tiež zväčšila a neskoršom čase ju najala rebelský kráľ Artuš 1. Pendragon, ktorý jej ponúkol milión zlatiek za jej účasť vo vojne. Avšak po skončení vojny Elena prijala priezvisko Harwette a požiadala Artuša, aby sa stala jeho dočasným dvorným mágom. Artuš to prijal pod podmienkou, že vyučí jedného z učňov. Elena mala pred tým strach, ale nakoniec prijala Merlina za svojho učňa. Následne bola pri tom ako Merlin vytvoril nový artefakt zvaný kameň mudrcov.

Po skončení svojej práce u Artuša sa rozhodla cestovať po svete a učiť novým kúzlam. Svojimi cestami sa dostala aj istému prvému magistériu, ktoré avšak malo prísne pravidla a zakazovalo učiť ženy mágií. Pretože nebolo hodné a schopné kúzliť podľa nich. Po jej odchode z magisterka zostal len kráter.

Ďalší zaujímavý obsah