Púštny Troll

posted in: Beštie | 0

Sú to primitívne stvorenia vo veľkosti 5 metrov a ich telo je zahalené hnedou hrubou, tvrdou a malou srsťou. Kožu majú dosť hrubú. Kly majú veľké pol metra, sú síce tvrdé, ale tupé. Zuby má tiež ploché a to preto, lebo sa stravuje kamením. Následne jeho výkaly sú piesok. Výrazne podporuje rozširovanie púští. Žijú samostatne a sú veľmi plachý. Preto sa i schovávajú v jaskyniach a nepovrč chodia hľadať chutné kamenie. Útočia výhradne pod veľkým stresom.

Alchymista – z jeho žalúdka a čriev je schopný získať výživné látky, ktoré sú potrebne pre oslabnutých ľudí. Pomocou nich získajú potrebné živiny

Oblečenie – Koža respektíve kožušina z púštneho trolla umožňuje odolávať vysokým teplotám a má vysokú odolnosť -5- Armor.

Menič – je schopný vylepšiť zbroje pomocou jeho častí tela o odolnosť voči teplu a zbraniam pridáva odolnosť. Taktiež z ich žalúdka zvyknú tvoriť alchymistické nástroje, prípadne z čriev.

Kly – slúžia viac ako dekorácia, ale ako kladivá sú deštrukčné – 7- poškodenie.

Zaklínači – Po ich konzumácií dostavajú len veľmi málo Tany.

Jedlo – Mäso z trola je veľmi tvrdé a suché. Málo kto by chcel toto mäso bez chuti jesť. Dá sa ale spraviť dobrá polievka s kombináciou kúsku jeho žalúdka.

Leave a Reply