3-time

jkk

SCP – 173-2 / MTF – ABBCDE

Shadow Company

SCP – 173-2
Typ – jEuclid
Opis – jedná sa o 3 metrovú vysokú bytosť, s dvoma veľkými čiernymi asi očami a obrovskými ustami. Po celom tele má veľké chlpy, ktoré vylučujú aký si plyn, ktory je dosť silný ako slzný plyn. Na bytosť po kým sa pozeráte nepohybuje sa. Avšak jej plyn robí závažný problém. Inak je to veľmi pomalá bytosť. Výnimkou je tma kde dostáva enormnú rýchlosť a svojou obrovskou silou dokáže i ohnúť železo. Svoje obete zožerie.

Cena: 4 milióny dolárov


MTF

 

Objekt #: MTF – ABBCDE

Trieda Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedúry: MTF ABBCDE musí byť zadržaný v uzamknutom priestore, v ktorom musí svietiť neustále svetlo. Vždy keď musí personál vstúpiť do priestoru, nesmie byť menej než tri osoby a dvere sa musia znova zamknúť. Aspoň dvaja ľudia sa musia vždy pozerať na entitu. Každá z osôb musí mať plynovú masku a každý sa musí podrobiť  stresovým testom.

 

Popis: Prinesený z uzavretej oblasti H-13 v roku 2018. Oblasť H-13 a pôvod entity je vďaka incidentu MTF – GDDDAS . Skladá sa zo zvláštneho biologického materiálu, ktorý vylučuje extrémne silný plyn podobnému slznému plynu. MTF ABBCDE je živá a extrémne nepriateľská entita podobná SCP – 173. Objekt sa nemôže pohybovať, pokým je priamo sledovaný. Očný kontakt s MTF – ABBCDE nesmie být za žiadnu cenu prerušený. Členovia personálu musia pri mrkaní očí upozorniť svojich kolegov. Objekt útočí tým, že odhryzne svojej obeti hlavu a následne ju prehltne. Entita veľmi zle znáša svetlo a je vtedy extrémne pomalá, avšak v tme je zas extrémne rýchla. V prípade útoku je potrebne zabezpečiť v objekte svetlo a poslať jednotku úrovne 4. Pri vyššom nebezpečenstve jednotku úrovne S s rozkazom Eliminovať. Výbeh musí byť čistený raz za dva týždne.

Ďalší zaujímavý obsah